Upravni odbor

BOŽIČNO – NOVOLETNO VOŠČILO 2022

Drage članice in dragi člani društva paraplegikov JZ Štajerske,

ponovno je za nami zanimivo leto, drugačno kot smo ga bili vajeni do pred kratkim.

Verjamem, da v času, ko je druženje omejeno, toliko bolj cenite vse svoje prijatelje, sorodnike, družinske člane in z veliko večjim veseljem praznujete praznike v ožjem krogu domačih in prijateljev.

Za prijetno praznično branje smo pripravili časopis društva – KORAK, lahko ga preberete tudi v e-obliki preberete kaj vse zanimivega se je med letom dogajalo v okviru društva. Vabljeni, da tudi v prihajajočem letu vsi skupaj čim bolj sodelujete pri aktivnostih in dogodkih, ki jih društvo pripravi in organizira – kajti ”društvo smo mi vsi”.

Ob praznikih si običajno zaželimo veliko zdravja, ki je v teh časih še toliko bolj pomembno in si ga vsi še toliko bolj želimo.

Pazite nase in bližnje ter ostanite zdravi!

Matej Lednik

(predsednik društva)