Šport in rekreacija

V sklopu programa izvajamo različne športno rekreativne panoge: atletika, košarka (redni treningi, organizacija mednarodnih turnirjev, udeležba na več domačih in mednarodnih turnirjih ipd. predstavitev košarke na turnirjih ulične košarke, predstavitev košarke na raznih prireditvah), kegljanje (redni treningi, udeležba v ligi, turnirjih ipd.)

ŠPORTNE AKTIVNOSTI DRUŠTVA PARAPLEGIKOV JUGOZAHODNE ŠTAJERSKE

Športni ribolov (treningi, udeležba v ligi, drž. prvenstvo, organizacija), šah (redni treningi, tekmovanja), streljanje (redni treningi udeležba na domačih in mednarodnih tekmovanjih), pikado, namizni tenis, smučanje, potapljanje (predstavitev potapljanja na dnevu brez vozička), vožnja s štirikolesniki, smučanje na vodi, ročno kolesarjenje (udeležba na domačih in mednarodnih tekmovanjih). Športne aktivnosti bodo potekale po skupnem terminskem koledarju, ki jih pripravijo društva z ZPS in po koledarju ZŠIS-POK za posamezno panogo.