PROSTI TERMINI V ANKARANU V SEZONI 2021

Vsi, ki omahujete imate na voljo še nekaj prostih terminov v hiški v Ankaranu. Sonce in morje vabita, da preživite teden dni ob slovenski obali. Tudi za letošnjo sezono so znani uporabniki, ki bodo dopustovali v hiški v Ankaranu. 
Pred kratkim se je sestala komisija in razporedila termine glede na prijave. Žal letos ni bilo mogoče ustreči vsem, da bi lahko koristili željene termine. Tisti, ki pa niste uspeli z svojim terminom pa se še vedno lahko odločite za kakšen preostali termin, ki je še na voljo. 

 

Zato izkoristite možnost preživite nekaj dni na obali, tudi izven glavne sezone je možno lepo preživeti v hiški koristiti notranji bazen, ki je v ceni najema, se sprehoditi ob obali, ogledati kakšno znamenitost in odmisliti vsakodnevne tegobe. Vsem, ki boste dopustovali pa želim, čim lepše preživete dni ob slovenski obali.
 
Obveščamo Vas, da so naslednje proste kapacitete v počitniški hiški v Ankaranu:

  • 06.10.2021 – 13.10.2021
  • 13.10.2021 – 20.10.2021

Za vse dodatne informacije pokličite Ivenčnik Franca na telefonsko številko 041 495 520