Šport

LETO ZAKLJUČILI Z NOVO ZMAGO

S tekmami 2. kroga se je v Šentvidu pri  Stični 15. decembra 2019 nadaljevala košarkarska liga na  vozičkih ZPS ORMEGA MM. Organizator drugega kroga je bilo Društvo  paraplegikov Ljubljanske pokrajine. Domači so v prvem srečanju morali priznati premoč igralcem DP Kranj-Novo mesto. V najzanimivejšem obračunu dneva so se nato udarili z našo ekipo DP Celje Thermana, ki je  po zaostanku v večjem del srečanja uspela na koncu  rezultat preobrniti v svojo korist in zmagati z 58 proti 54. S tem ekipa DP Celje Thermana še naprej vodi na lestvici državnega prvenstva. V zadnjem srečanju so nato združeni Gorenjci in Dolenjci visoko premagali še ekipo DP Maribor. Naslednje tekme se igrajo meseca januarja v organizaciji ekipe DP Kranj-Novo mesto. Upajmo, da bomo še  naprej igrali dobro zmagovali.

Aleš Povše

[foogallery id=”6100″]