DOMAČINI EKIPNO IN POSAMIČNO Z NAJVEČ RIBIŠKE SREČE

Zgodaj zjutraj  3. junija 2021, smo se zbrali ribiči ob ribniku Marof v Mrzlem polju, v  drugem krogu ribiške lige Zveze paraplegikov Slovenije. Drugi krog je pripravilo naše Društvo paraplegikov jugozahodne Štajerske, v štiriurnem tekmovanju je v treh sektorjih lovilo 22 ribičev iz sedmih lokalnih društev Zveze. Ribnik je bogat z različnimi ribami – amur, babuška, klen, krap, linj, ploščič, rdečeoka, smuč, ščuka, tolstolobik, zelenika, dovoljene vabe pa kompostni črv, koruza, kruh, umetna muha, umetne vabe in vabe rastlinskega izvora. 

V ekipni konkurenci je najboljši rezultat dosegla domača ekipa DP Celja (5-59.250), druga je bila ekipa DP Novo mesto (10-19.930) in tretja ekipapa DP Slovenj Gradec (12-35.140). Posamično sem prvo mesto osvojil  Rudi Centrih DP-CE (39.380), drugo Gašper Peček DP-NM (12.780) in tretje Zoran Štruclin DP-CE (12.000).

Rudi Centrih