TOPEL SPREJEM PARAOLIMPIJCA HENA PLANKA

16.09.2021 nas je na Društvu paraplegikov jugozahodne štajerske z jedačo in prijetno družbo pogostil naš paraolimpijec Henrik Plank. Vodstvo, člani društva in njegovi kolegi smo to priložnost izkoristili ter mu pripravili presenečenje za vse odlične uspehe, ki jih je uspel  nanizati na letošnjih paraolimpijskih igrah v Tokiu. Henrik Plank je občan občine Šentjur, zato smo na sprejem povabili Šentjurskega župana Diaci Marka, ki se je vabilu prijazno odzval in častno pozdravil našega paraolimpijskega heroja.

Uspehe Henrika Planka v Tokiu je ocenil kot čudovite in poudaril, da mora takšen borec ostati tudi v prihodnje. Nekaj besed dobrodošlice in čestitke mu je nato namenil še predsednik društva Matej Lednik, ki ga je med drugim spodbudil, da še naprej ostane svetla luč društva, ki izkazuje borbenost, vztrajnost in športno strast tudi v težkih trenutkih.

Ina Mastnak