TUDI NOVO SEZONO ZAČELI Z PORAZOM

V Novem  mestu se je 11.11.2018 pričela nova sezona v košarkarski  ligi na vozičkih ZPS ORMEGA MM. Tudi letos v njej nastopa šest ekip. Naša ekipa,  ki je obnovila sodelovanje s Thermano Laško, bo tudi v tej sezoni nastopala pod imenom DP Celje Thermana. V Novem mestu smo odigrali dve tekmi in žal obe izgubili. Poraz z RSV Karten je bil  sicer pričakovan, ampak z igro nismo razočarali.

Druga tekma pa je bila zelo izenačena in borbena. Za štiri točke so  na koncu slavili Ljubljančani. Žal je postregla tudi z incidentom med igralcem Ljubljane Gregorjem Gračnerjem in našim Enisom Musičem,  ki sta bila oba že v prvem polčasu izključena. Naslednje tekme bodo v organizacija našega društva 16.12.2018 odigrane v dvorani Tri lilije v Laškem, kjer bi nam podpora s tribun zelo koristila. Letos bo namreč očitno štela vsaka točka.

Aleš Povše