ALEŠ POVŠE PONOVNO DRŽAVNI PRVAK

Na kegljišču Golovec v Celju je 11.5. 2019  potekalo državno prvenstvo za invalide v kegljanju v organizaciji Zveze za šport invalidov – Paraolimpijski komite Slovenije. V kategoriji paraplegikov sta nastopila tudi člana Društva paraplegikov jugozahodne Štajerske Zora Štruclin in Roman Hrženjak, ki tokrat nista posegla po stopničkah, zato pa je v kategoriji tetraplegikov med šestimi tekmovalci zmagal Aleš Povše prav tako član društva. V Celju je sicer nastopilo preko 70 kegljačev in kegljačic v različnih kategorijah, ki so izpolnili predpisane norme. S tem tekmovanjem se je tudi uradno zaključila kegljaška sezona 2018-2019 za naše kegljače, ki upajo da bo tudi naslednja podobna ali še boljša. 

Alešu v imenu društva iskrene čestitke za doseženo lovoriko, kot tudi ostalim članom za vrhunske rezultate skozi celotno sezono.

DPJZŠ