Šport

NA MAGDIČEVEM MEMORIALU OSVOJILI DRUGO MESTO

Kegljači smo tudi novo  sezono pričeli v Radencih 12. novembra 2019 in sicer na že tradicionalnem 26. Magdičevem memorialu. Tudi letos tekmujemo v ligi ZPS Dom  paraplegikov Pacug. Poleg tekme v Radencih nas v nadaljevanju lige čakajo še tekme v Ravnah na Koroškem, Celju in Kamniku. Ekipa našega društva je sezono pričela zelo vzpodbudno, saj je med sedmimi ekipami osvojila odlično 2. mesto, boljši od nas so bili tokrat le kegljači in DP Podravja.

Med tetraplegiki sem zmagal Aleš Povše, je pa med veterani presenetil Anton Urbanc s 3. mestom. Žal sta Roman Hrženjak in Zoran Štruclin za  malo zgrešila stopničke s 4. in 5. mestom v najmočnejši kategoriji moških. Peti član ekipe Romih Marjan je med veterani osvojil 5. mesto. Tekmovanja se je udeležilo 25 kegljačic in kegljačev sedmih pokrajinskih društev.

Aleš Povše