TEKMOVALI ZA PREHODNI POKAL OBČINE DOMŽALE

Že 22. pokal Občine Domžale In 4. krog v kegljaški ligi ZPS Dom paraplegikov Pacug, se je odvil 17.6.2020 na kegljišču v Kamniku. Tekmovanja se je udeležilo 27 kegljačic in kegljačev iz šestih pokrajinskih društev. Med udeleženci  smo bili tudi kegljači DP jugozahodne Štajerske, ki smo na koncu osvojili 3. mesto med vsemi nastopajočimi ekipami.

Še bolj uspešni smo bili v posameznih konkurencah, saj sem Aleš Povše zmagal v kategoriji veterani/tetraplegiki z 448 podrtimi keglji. Roman Hrženjak pa je osvojil 2. mesto v kategoriji moških z 445 podrtimi keglji. Naslednja tekma pa nas čaka že 19.6.2020 in sicer na domačem terenu na  kegljišču Golovec v Celju in bomo tekmovali na zadnjem 4. krogu lige na že 20. tradicionalnem memorialu v spomin na Petra Zdovca. Vabljeni na kegljišče v petek od osme ure naprej.

Aleš Povše