Šport

ZAKLJUČEK ATLETSKEGA TEKMOVANJA SLEDI V CELJU

Po treh kolih Korošci še vedno vodijo, a le za 27 točk. O naslovu prvaka bo tako odločila zadnja tekma, ki bo 23.06.2020 v Celju. Tretje kolo ekipnega tekmovanja v atletiki je bilo v Ravnah na Koroškem na atletskem stadionu v Športnem parku. Razmere za tekmovanje, ki se je pričelo popoldan ob 16:00 uri in končalo ob 18:30 uri, so bile idealne. Tekmovanja se je udeležilo 34 tekmovalcev iz petih pokrajinskih društev. Po tradiciji je bila najštevilčnejša naša ekipa, ki je štela kar 12 tekmovalcev in sedem asistentov.

Tekmovanje je izvedel Sodniški zbor Atletskega kluba iz Velenja pod vodstvom Majde Areh Novak. Najboljši rezultat na tokratnem tekmovanju je uspel Henriku Planku, ki je za rezultat 15.47  prejel 832,62 točk. Zelo dober nastop je uspel tudi Alešu Povšetu v vožnji na 100m. Zadnja tekma, bo 30.06.2020 na atletskem stadionu v Celju, vljudno ste vabljeni, da nas obiščete in upamo, da nam bo uspelo ubraniti naslov iz leta 2019.

Janez Hudej