Interesne dejavnosti

PRVA ZOOM ČAJANKA

V teh nevsakdanjih časih je neglede na starost ali spol pomanjkanje družbenega stika in osebnih pogovorov na veliki preizkušnji. Tega se zavedamo tudi v našem društvu saj trenutno ne poteka veliko aktivnosti, kjer bi se lahko člani družili ali poklepetali. Tako že nekaj časa potekajo priprave, da bi virtualno obiskali tudi naše domske člane oziroma vse tiste kateri imajo možnost povezave do interneta in nenazadnje, računalnik ali tablico.

Prve tako imenovane Zoom čajanke smo se udeležili: Marina, Gregor, Marjan in Peter, 05.11.2020, po trenutno najbolj popularni Zoom spletni videokonferenci. Ura druženja, pa čeprav le virtualno je vsem hitro minila. Dogovorili smo se, da se spet vidimo čez štirinajst dni. Že sedaj pa vabimo, da se nam na drugi čajanki pridruži še kdo.

Peter Planinšek