Šport

NA SVETOVNEM PRVENSTVU V ŠPORTNEM RIBOLOVU V RADEČAH RUDI CENTRIH TRETJI

Danes pa lahko rečem, da je bila ribiška sobota. Dopoldan sva se z Matjažom Han sprehodila po tekmovalni trasi in v veliko veselje mi je bilo, ko je bilo slišati pohvalne besede o najlepši trasi, o gostoljubnosti, o odlični organizaciji RD Radeče…

Da se je zgodilo res nekaj velikega in lepega v naših Radečah, pa je zvečer potrdil g. Claudio Matteoli – predsednik svetovne organizacije Fipsed, ki je z izbranimi besedami pohvalil celotno izvedbo svetovnega prvenstva v ribolovu s plovcem za invalide, veterane in Masters.

V kategoriji invalidov pa je za nameček Slovenija osvojila 2. mesto, Rudi Centrih pa bronasto medaljo v isti kategoriji posameznikov. Čestitke in pohvala vsem, tako tekmovalcem, kot vsem ki ste kakorkoli pripomogli, da je prvenstvo uspelo in da smo s ponosom ponesli ime Radeč po svetu.

Tomaž Režun, župan Radeč