Šport

KEGLJAČI V RADENCAH ZAČELI Z NOVO SEZONO

Na kegljišču v Radencih, se je pričela nova sezona v kegljaški ligi ZPS za paraplegike in tetraplegike. 1. krog in obenem že 28. Magdičev memorial, je 18. januarja organiziralo DP Prekmurja in Prlekije. Med sedmimi ekipami, ki so se udeležile tekmovanja je bila tudi ekipa DP jugozahodne Štajerske v postavi: Roman Hrženjak, Zoran Štruclin, Marjan Romih, Sanjin Pernič in Aleš Povše.

V ekipni konkurenci smo uspeli kegljati dovolj dobro za skupno 3. mesto, medtem ko sem se med posamezniki najbolj izkazal Aleš Povše z zmago med tetraplegiki. Še posebej nas veseli, da se nam je na tekmovanju pridružil tudi Sanjin, ki je za svoje prvo tekmovanje pokazal zelo veliko. Že naslednji mesec se bo liga nadaljevala v Ravnah na Koroškem, kjer bomo tekmovali na Grnjakovem memorialu, ki bo štel tudi za 2. krog v ligi. Želimo si še boljših rezultatov kot tokrat.

Aleš Povše