Šport

Z DRUGIM MESTOM NAKAZALI DVIG FORME

DP Koroške je 25. februarja organiziralo že 27. Grnjakov memorial v kegljanju za tetraplegike in paraplegike. Tudi tokrat je tekma potekala na kegljišču v Ravnah na Koroškem. Štela je tudi za 2. krog v kegljaški ligi ZPS. Ekipa DP jugozahodne Štajerske je še nadgradila uvrstitev iz Radencev. Tokrat smo namreč pokazali še boljše kegljanje in na koncu v ekipni konkurenci osvojili 2. mesto.

Presenetljivo ampak zasluženo so zmagali predstavniki DP Ljubljana, ki so prikazali res odlično kegljanje, na 3. mesto pa se je tokrat uvrstila ekipa DP Podravja. Med posamezniki sem tudi tokrat v kategoriji tetraplegikov zanesljivo zmagal Aleš Povše. Marjan Romih je med veterani s 4. mestom le za las zgrešil stopničke. Ostali tekmovalci so se uvrstili v zlato sredino med najmočnejšo kategorijo, to je moškimi tekmovalci. 26. krog in že 22. memorial Petra Zdovca bo organizirano Društvo paraplegikov jugozahodne Štajerske na kegljišču Golovec v Celju in sicer 18. marca, kjer se nadejamo ponovno dobremu kegljanju.

Aleš Povše