NA GRNJAKOVEM MEMORIALU OSVOJILI TRETJE MESTO

Društvo paraplegikov Koroške je v petek 23. februarja organiziralo tradicionalni Grnjakov memorial, ki je štel tudi za 2. krog v kegljaški ligi ZPS. Tekmovanja se je udeležilo 30 kegljačic in kegljačev iz sedmih pokrajinskih društev.

Zelo uspešno smo tekmovali tudi člani Društva paraplegikov jugozahodne Štajerske. Tokrat smo v ekipni konkurenci osvojili 3. mesto. Zmagali so DP Novo mesto pred DP Koroške.

Tudi v posamični konkurenci nam je šlo zelo dobro, saj so se kar trije naši tekmovalci uvrstili na stopničke. Aleš Povše sem zmagal med tetraplegiki, Roman Hrženjak je bil tretji med moškimi, Marjan Romih pa tretji med veterani.

Naslednje tekmovanje bo meseca marca organiziralo naše društvo na Kegljišču Golovec v Celju.

Aleš Povše