USPEŠNO ORGANIZIRALI TURNIR LAŠKEM

Naše društvo je v nedeljo  16. decembra 2018 v športni dvorani Tri lilije v Laškem uspešno organiziralo košarkarski turnir, ki je štel za 2. krog v košarkarski ligi  na vozičkih ZPS ORMEGA MM za sezono 2018-2019. Na petih srečanjih se je pomerilo šest ekip. Žal je naša ekipa DP Celje THERMANA zopet zabeležila dva poraza. Tokrat so nas z rezultatom 63:45 premagali igralci ekipe DP Maribor in po ogorčenem boju, ko nam je žal zmanjkalo malo športne  sreče, še igralci DP Kranj z 36:35.

V preostalih srečanjih so  se pomerili  RSV Karnten proti DP Novo mesto (60:31),  RSV Karnten proti DP Maribor (68:47) in še DP Kranj proti DP Ljubljana Mercator (44:38). Tudi v tej sezoni nas očitno čaka ogorčen boj za uvrstitev na zaključni turnir. Naslednji turnir bo odigran meseca januarja, ko bo potrebno kakšno tekmo tudi zmagati.

Aleš Povše

2 misli o “USPEŠNO ORGANIZIRALI TURNIR LAŠKEM

  • 1. januar, 2019 pri 13:44
    Permalink

    Fantje ne se dat, naslednjič bo boljše !

  • 16. december, 2018 pri 13:47
    Permalink

    Fantje naslednjič bo bolje!

Komentarji so onemogočeni.