Šport

TUDI V RAČAH SE NAM NI IZŠLO

Košarkarska liga na vozičkih gre počasi proti koncu. 23.2. 2019 je bil v Račah odigran 5. krog v ligi ZPS ORMEGA MM v organizaciji DP Podravja. Naša ekipa DP Celje Thermana je tokrat odigrala dve srečanji  in žal morala obakrat priznati premoč nasprotnikom. V prvem dvoboju dneva so nas v napetem dvoboju premagali domačini s 53:41, razliko jim je uspelo napraviti šele v samem zaključku dvoboja. Žal  smo naslednji dvoboj zelo slabo začeli in se kljub borbeni igri našim nasprotnikom nismo uspeli  več povsem približati. DP Kranj je bil na koncu boljši s 55:44.

Zadnja tekma nas tako 17. marca 2019 čaka v Avstriji, kjer upamo, da se bomo lahko vsaj poslovili od letošnje sezone z zmago, saj za nastop na zaključnem turnirju žal nimamo več možnosti.

Aleš Povše

Komentarji so onemogočeni.