Interesne dejavnosti

SREČA JE V SREČANJU

Tokratni četrtek, 18.4.2019 je bil na društvu v znamenju medgeneracijskega druženja. Ob barvanju velikonočnih jajčk so se nam pridružili otroci vrtca Vesela hiša. Najprej smo skupaj prebrali pravljico Lev Rogi (avtor Igor Plohl), ki govori o učitelju levčku, kateri je nesrečno padel z lestve in postal paraliziran. Govori o njegovem hipnem obupu, ki ga zajame, in o njegovem pogumu, ko tudi ali predvsem s pomočjo svojih prijateljev najde nov, pozitiven pogled na svoje življenje.

Nato nam je naša gospa Angela pokazala, kako pobarvati jajčka s prekrasnimi barvnimi vzorci. Otroci so z navdušenjem opazovali vsak svojo jajčko, ko so jo dali v lonček z barvami. Kot kažejo takšna druženja, bo kar držalo, da je SREČA V SREČANJU. Privoščimo sebi in drugim takšne sreče kar največ!!

Hvala vzgojiteljicam in otrokom za prijetno dopoldansko druženje. 

Martina Marcen