Šport

KONČALA SE JE LIGA V KEGLJANJU

S tekmo za pokal  Občine Domžale, ki je v petek 19.4.2019 potekala na kegljišču v Kamniku, se je zaključila liga v kegljanju ZPS Dom paraplegikov Pacug za sezono 2018-2019. Na zadnji tekmi je naša ekipa osvojila 3. mesto, na stopničke pa sta se uvrstila tudi Roman Hrženjak, ki je med moškimi osvojil 3. mesto in Aleš Povše, ki  je zmagal v konkurenci tetraplegikov in veteranov. Podeljene so bile tudi medalje za uvrstitev na vseh tekmah lige.

Letos smo tekmovali v Radencih na Magdičevemu memorialu, v Ravnah na Koroškem na Grnjakovem  memorialu, v Celju na Zdovčevem memorialu, ki ga je organiziralo naše društvo in na pokalu Občine Domžale. Naša  kegljaška ekipa je tokrat osvojila 3. mesto, med posamezniki pa je kolajno za skupno zmago med tetraplegiki osvojil Aleš Povše. Kegljaška sezona se bo sicer zaključila meseca maja z državnim prvenstvom na kegljišču Golovec v Celju na katerega so se med našimi tekmovalci uvrstili Roman Hrženjak, Zoran Štruclin in Aleš Povše.

Aleš Povše