ZAŠČITNA OPREMA ZA ČLANICE IN ČLANE DRUŠTVA

Preprečevanje okužbe z virusom: COVID-19
Število okuženih v Sloveniji z: COVID-19

Drage članice in člani,

v društvu trenutno ne moremo izvajati aktivnosti, ki so vezane na druženje. Zato nimamo tedenskih vadbenih skup (kegljanje, košarka, rokomet, šah, atletika, ribolov, kolesarjenje, streljanje, pikado, namizni tenis), nimamo kreativnih delavnic, pevskih vaj in tečaja angleščine ter tematskih predavanj. Tečaj angleščine deloma izvajamo na daljavo. Vse našteto bomo poizkušali nadoknaditi v času, ko bo to ponovno dovoljeno. Glede na to, da spadamo paraplegiki in tetraplegiki v rizično skupino glede okužbe z virusom COVID-19, se je upravni odbor društva odločil, da tudi društvo izvede za vse člane akcijo za zaščito pred korona virusom.

S pomočjo zaposlene osebe preko javnih del smo pripravi zaščitne pakete in ga vsakemu članu po pošti poslali na dom. V paketu je pet zaščitnih obraznih mask, pet parov zaščitnih rokavic in 1 kos 150 ml razkužila v obliki razpršila za roke. V paket smo priložili tudi navodilo za uporabo zaščitnih mask.

Janez Hudej