TUDI KEGLJAČI ZAČELI Z TEKMOVANJI

Po strelcih, košarkarjih in atletih, smo se prve tekme v kegljaški ligi ZPS udeležili tudi kegljači. Tokrat smo se zbrali na kegljišču v Kamniku, kjer smo kegljali za že 23. pokal Občine Domžale in sicer v soboto 15. maja. Društvo paraplegikov jugozahodne Štajerske smo tokrat zastopali v konkurenci moških Roman Hrženjak in Zoran Štruclin ter med veterani oziroma tetraplegiki Anton Urbanc in Aleš Povše, ki sem na koncu v tej kategoriji tudi zmagal.

Ostali naši kegljači se tokrat žal niso uvrstili na zmagovalni oder. V ekipni konkurenci je nastopilo sedem ekip in tokrat je naša osvojila nehvaležno 4. mesto. Vsi skupaj upamo, da se bomo še boljše odrezali že na naslednji tekmi, ki bo v začetku junija v organizaciji našega društva potekala na kegljišču Golovec v Celju.

Aleš Povše