CELJANI Z ODLIKO V NOVO ATLETSKO SEZONO

Po prvem  kolu so vodstvo prevzeli Celjani, ki so na prvi tekmi tudi zbrali največ točk, drugi so bili Korošci in tretji Ljubljančani. Prvo kolo ekipnega tekmovanja v atletiki je bilo v Ravnah na Koroškem na atletskem stadionu.

Razmere za tekmovanje, ki se je pričelo popoldan ob 15:30 uri in končalo ob 18:30 uri, niso bile najboljše, ker je tekmovanje dvakrat prekinila krajša dežna ploha. Tekmovanja, ki ga je izvedel Sodniški zbor Atletskega kluba iz Velenja pod vodstvom Majde Areh Novak, se je udeležilo 25 tekmovalcev iz štirih pokrajinskih društev.

 

Najboljši rezultat na tokratnem tekmovanju je uspel Žibertu Borisu, ki je za rezultat 18:00 sek. v vožnji na 100m prejel 757,22 točk. Udeležba tekmovalcev po ekipah: CE-10, SG-6, LJ-4, MS-5

Janez Hudej