NA GOLAŽIJADI OSVOJILA DRUGO MESTO

V soboto 2.10.21 je DP Podravja v Oseku organiziralo tradicionalno golažijado. Zaradi poznega datuma, ki je sovpadal s številnimi trgatvami, so se tokrat prijavile le štiri ekipe ter se nato tekmovanja udeležile le tri. To so bile: ekipa iz Celja, Kopra in Prekmurja, ki pa vso se kljub temu zelo potrudile, da so skuhale kar najboljši golaž.

Tokrat je zmagala ekipa DP Prekmurja in Prlekije, midva z Zoranom, ki sva predstavljala DP jugozahodne Štajerske sva se uvrstila na drugo mesto, na tretje pa se je uvrstila ekipa DP Istre in Krasa. Kot je že običaj, je o koncu tekmovanja sledilo družabno srečanje s člani DP Podravja in gosti, ki se jih je nabralo kar v velikem številu. Upam, da bo naslednje leto več ekip in s tem tekmovanje v kuhanju golaža še bolj zanimivo in napeto.

Igor Jeranko