Šport

V PREKMURJU ZAKLJUČILI STRELSKO SEZONO

Zadnji četrti krog meddruštvenega tekmovanje v parastrelstvu pod okriljem Zveze paraplegikov Slovenije, je 21.03.2023 potekal v Murski Soboti. Odlično uvrstitev smo dosegli strelci DP jugozahodne štajerske, saj smo po skupnem seštevku treh najboljših rezultatov osvojili dve medalji. Z zračno puško v skupini SH1 posamično moški, je Vinko Hren osvojil bronasto medaljo. Prav tako z zračno puško v skupini SH2 ženske posamično, pa sem osvojila zlato medaljo.

Do medalje sem imela olajšano pot saj sem edina v tej skupini. Bila bi vesela, če bi se nam v bodoče pri streljanju pridružila še kakšna strelka. Tekmovanje bi bilo tako bolj  smiselno in tudi zanimivejše, kot sedaj ko tekmujem sama s sabo. Zahvalila bi se vsem strelcem našega društva, ki ste se redno udeleževali treningov in tekmovanj. Prvega aprila nas v Ljubljani čaka še zaključek državnega parastreljanja.

Lep strelski pozdrav.

Vesna Novak