Šport

DELIMO PLANICO Z VSEMI: SHAREPLANICA

Stremimo k ustvarjanju bolj vključujoče družbe in odpiranju javnega prostora za raznolike družbene skupine, kjer bomo s pomočjo platforme za prevoze SharePlanica.si omogočili prevoz za invalide ter udobno druženje na prizorišču dogodka. Misija projekta odraža zavezanost k ustvarjanju vključujočih dogodkov, v katerih se posameznikom z invalidnostmi skozi inovacije in prilagojene rešitve omogoča enakovredno sodelovanje ter uživanje v doživetjih.

V sklopu projekta udeležencem na smučarskih skokih Planica 2024 pripada:

– ločena parkirišča
– posebne, invalidom prilagojene tribune
– brezplačne karte za spremljevalce
– za vse voznike bon v vrednosti 25 EUR za hrano in pijačo (Nujno potrebna prijava voznika na: SharePlanica.si)

Nika Rianne Bračko
Project Manager, McCann.si Ljubljana
M: +386 40 489 373