Interesne dejavnosti

DAN ODPRTIH VRAT MDDI CELJE

Na povabilo Medobčinskega društva delovnih invalidov Celje, smo se 19.09.2018 udeležili dneva odprtih vrat v počastitev  Mednarodnega dneva invalidov. Lepo število navzočih je najprej pozdravila predsednica MDDI Celje ga. Dragica Mirnik. Sledil je bogat kulturni program in predstavitev okoliških sorodnih društev, županov Občin Vojnika, Šentjurja in Štor ter drugih govornikov. Prav tako je udeležene z nasveti v prometu nagovoril policist policijske postaje Vojnik. Delovanje defibrilatorja so nazorno pokazali študenti Visoke zdravstvene šole Celje. 

Delovanje Društva paraplegikov jugozahodne Štajerske in Zavoda vozim je predstavil podpredsednik Franc Ivenčnik. Z prijetnim glasbenim vložkom je občinstvo navdušila pevka Brigita, kot tudi z plesnimi točkami, varovanci CVD Golovec iz Celja. Prijetno druženje se je zaključilo z pogostitvijo odličnega golaža in domačega peciva.

Peter Planinšek