Upravni odbor

SREČNO 2021

Ob prihajajočih praznikih si običajno zaželimo veliko zdravja, ki je v teh časih še toliko bolj pomembno. Do sedaj smo bili vajeni neizmerne svobode, ki nam je v teh časih zaradi preventivnih in nujnih ukrepov nekoliko okrnjena. Ljudje so spoznali, kako težko je, ko ti je svoboda omejena in ni več samoumevna.

Paraplegiki in tetraplegiki smo to vsak na svoj način spoznali, takrat ko smo pristali na invalidskem vozičku. Morda smo zaradi tega sedaj v prednosti, saj znamo živeti z omejitvami in lažje razumemo, ko nam je nekaj oteženo. Ni lahko, ni prijetno, vendar vemo, da se lahko prilagodimo in živimo tudi ”začasno” drugače, kot smo bili do sedaj vajeni.

Zato vam želimo, da v času, ko nam je druženje omejeno, toliko bolj cenite vse svoje domače in z veseljem praznujete praznike v ožjem krogu domačih ali prijateljev.

Pazite nase, ostanite varni in zdravi,

DPJZŠ