VODILNA EKIPA ŠE POVIŠALA PREDNOST

Po tretjem kolu je vodilna ekipa še povišala prednost pred ostalimi ekipami. Celjani so zbrali največ točk, drugi so bili Ljubljančani, tretja pa je bila ekipa iz Murske Sobote.  Tretje kolo je organiziralo Društvo paraplegikov Podravja na mestnem stadionu na Ptuju. Razmere za tekmovanje, ki se je pričelo popoldan ob 16:00 uri in končalo ob 18:20 uri, so bile zelo dobre.

Žal pa je ravno zadnjo disciplino, vožnjo na 800m onemogočila dežna ploha. Tekmovanja, ki so ga izvedli sodniki Sodniškega zbora Atletskega kluba Ptuj pod vodstvom Staneta Krajnca, se je udeležilo 26 tekmovalcev iz petih lokalnih društev.

Tudi na tokratnem tekmovanju je bil zdaleč najuspešnejši tekmovalec paraolimpijec Henrik Plank, ki je bil točkovno najboljši v metu diska in kopja. Udeležba tekmovalcev po ekipah: CE-10, MB-5 MS-5, LJ-4, SG-2,

Janez Hudej