Interesne dejavnosti

NA GOLAŽIJADI ZASEDLI 2. MESTO

Društvo paraplegikov JZŠ se je v soboto 16. septembra udeležilo tradicionalne golažijade v Paracentru Osek pod pokroviteljstvom društva paraplegikov Podravja, ki je bilo tudi organizator dogodka. V kuhanju goleža se je pomirilo 5 ekip, meso je priskrbelo DP Podravje, začimbe in ostale skrivnosti, ki so potrebne za dober golaž pa so tekmovalci prinesli s seboj.

Naše društvo sta zastopala člana Vurušič Stjepan in Hebar Boris. Kaj kmalu po postavitvi kotlov je začelo dišati iz njih po Paracentru, saj je vsaka ekipa želela doseči najboljše rezultate in seveda posesti po najvišjem mestu. Naša dva kuharja sta skuhala izvrstni golaž in se uvrstila na 2 mesto. Po končanem ocenjevanju je sledilo prijetno druženje v zelo lepem in toplem vremenu. Na koncu golažijade so si udeleženci zaželeli srečno pot in, da se naslednje leto zopet srečajo.

Hebar Boris