Šport

DRUŽENJE Z ZAPOSLENIMI THERMANE LAŠKO

Po dveh letih premora zaradi znanih razlogov smo v torek 22. novembra zopet obudili tradicijo druženja z zaposlenimi v Thermani Laško. Ni šlo za druženje kar tako, ampak smo se pomerili v igranju košarke na vozičkih, zato je naše srečanje potekalo v športni dvorani Tri Lilije v Laškem.

Z večino zaposlenih smo se poznali že od prej, saj skoraj ni člana, ki ne bi kdaj obnovitvene rehabilitacije koristil v Laškem, tako da nekih zadreg ni bilo.

Za začetek smo jim predstavili pravila košarke na vozičkih in jim pokazali kako se vozičke upravlja. Razdelili smo se v dve ekipi in igra se je lahko začela. Seveda smo jim na igrišču prepustili glavno besedo. Iz minute v minuto so bili boljši in pridno zadevali. Rezultat seveda ni bil v ospredju, kljub temu, da niso popuščali drug drugemu.

Najbolj važno seveda je, da je bilo vsem zabavno, čeprav so nekateri v svoji vnemi dobili tudi žulje. Za konec smo se še fotografirali, druženje pa smo zaključili v jedilnici zdravilišča ob dobri hrani in pijači.

Aleš Povše