Šport

ČETRTO KOLO V RIBOLOVU

 Četrto kolo v ribolovu, ki poteka pod okriljem Zveze paraplegikov Slovenije, je bilo 27.06.2023 na Marofu, Mrzlo Polje pri Jurkloštru, kjer v idilični vasici leži ribnik in ribiška koča s pripadajočimi objekti, ki ga opravlja ribiška družina Laško. Tekmovanje je organiziralo DP jugozahodne Štajerske. Nadzor nad tekmovanjem so izvedli sodniki Sodniškega zbora Ribiške družine Laško, ki jih je vodil glavni sodnik gospod Bačič Bojan.

Na tekmi je bil vrstni red ekip naslednji:

 1. DP jugozahodne Štajerske
 2. DP Prekmurja in Prlekije
 3. DP Koroške
 4. DP Dolenjske Bele Krajine in Posavja
 5. DP Istre in Krasa
 6. DP Podravja
 7. DP Ljubljanske pokrajine

Posamezno pa je na 4. kolu bil vrstni red:

 1. Bezjak Venčeslav
 2. Urbanc Anton
 3. Štruclin Zoran

Po štirih končanih kolih je vrstni red prvih treh ekip naslednji:

 1. DP Prekmurja in Prlekije
 2. DP Dolenjske Bele Krajine in Posavja
 3. DP jugozahodne Štajerske

Končni vrstni red posamezno pa je po zaključku lige v ribolovu:

 1. Centrih Rudi
 2. Peček Gašper
 3. Križanič Silvo